Uudised

Laupäeval 22. septembril kell 12-15  toimuvad hooaja viimased vaatluslennud helikopteril Tallinnas Vanasadamas. Kehva ilma korral toimuvad lennud 23. septembril samal ajal. Ilmainfo lennupäeva hommikul kodulehel ja Facebookis.
Kopterisse mahub peale piloodi veel kolm lendajat ning tavalise lennu pikkus on umbes viis minutit, lend toimub kõrgusel 300 meetrit ja lennu hind kuni kolmele inimesele on 135 eurot. Tasuda saab kohapeal ja kehtivad ka kinkekaardid.


Open Sky suvine lennuhooaeg algab mai kuust ja kestab septembrini. Hooaja jooksul korraldame mitmeid helikopteri foto- ja vaatluslendude üritusi üle Eesti. Täpsemat infot lennupäevade kohta avaldame hooaja alguses. Kopterisse mahub peale piloodi veel kolm lendajat ning lennupäevadel on tavalise lennu pikkus umbes viis minuti, lend toimub kõrgusel 300 meetrit ja lennu hind kuni kolmele inimesele on 135 eurot.
Kui soovid kopterit oma üritusele, siis võta julgelt ühendust ja kirjuta meile.
Ka praegu on sobiva ilma korral võimalik lennata. Minimaalne lennu pikkus on 25 minutit ja hind alates 550 eurot.
Turvalisus on meie prioriteet ja sellepärast kasutame helikopterit Robinson R44 mis on maailmas enim toodetud tsiviilkasutuses olev helikopter. Sama tüüpi helikoptereid kasutab ka Eesti Õhuvägi. Loe lähemalt siit.